Şartlar ve koşullar sayfası

Ürün ve içerik

 1. Dükkanlar hariç diğer tüm ürünler egzotik garden tarafından üretilmektedir.
 2. Ürün grubundan çiçek ve kaktüs serisi içerisinde almış olduğunuz ürünler canlı ürün grubuna girdiğinden iade&değişim yapılmamaktadır.
 3. ürünlerinizi teslim alırken lütfen kargo yetkilisi yanında ürünü açın ve zarar görmesi haline kargo yetkilisi tarafından tutulan tutanak ile bize bilgi vermeniz yeterlidir. Aynı üründen veya ücret iadesi tarafınıza yapılacaktır
 4. Özel durumlar haricinde ürün değişimi veya iadesi yapılmayacağı daha önce sizlere bilgi verilmişti. Siz her türlü şikayet öneri ve isteğinizi müşteri hizmetlerimize iletiniz
 5. Egzotik Garden üzerinde faaliyet gösteren tüm dükkan ürün ve hizmetlerinden her türlü şikayet öneri ve isteğinizi müşteri hizmetlerimize iletiniz.
 6. Egzotik Garden üzerinde faaliyet gösteren mağazalar hakkında üç şikayet alınması durumunda mağaza bir daha açılmamak üzere kapanır ve ürünler satıştan kaldırır.

Mağaza açmak

 1. Egzotik Garden üzerinde mağaza sahibi olabilmeniz için vergi kaydınızın olması gerekmektedir.
 2. Mağaza sahipleri ekledikleri ürün tedarikini, müşteriye sorunsuz olarak ulaşmasını ve anlaşmalı kargo avantajını müşteriye yansıtmak mecburiyetindedir.
 3. Mağaza sahibi kargo paketlerinin kontrol ve tesliminden sorumludur.
 4. Gün içerisinde saat 14.00’a kadar verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim etmesi önerilir. Üç gün içerisinde (bayram, hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç) müşteriye teslim edilmeyen ürünlerde mağaza uyarı alır. Aldığınız her uyarı sizin mağaza puanınızın düşmesine ve arama ve ana sayfa ile listeleme tercihlerinden alt sıralarda çıkmanıza sebep olur.
 5. Alacağınız siparişlerinize göstereceğiniz özen, müşteri ilişkileriniz ve ürün çeşitliliğiniz sayesinde;
 • Aramalar da üst sıralarda çıkarsınız
 • Bültenlerde yer alırsınız
 • Ana sayfa gösterimleriniz artar
 • Listeleme ücretlerinden indirimli faydalanırsınız
 • Reklam kuponları kazanırsınız
 • Google ve Facebook gibi reklam mecralarında ürünleriniz listelenir
 • e-mail reklamlar ve watsapp reklamlarından faydalanırsınız